En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

4. CX AWARDS TURKEY #KazananlarıDinliyoruz MNG KARGO

22.02.2022, 18:59

Nice Medya tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin ilk müşteri deneyimi ödül programı olan CX AWARDS TURKEY, 4. yılında alanında en başarılı projeleri ödüllendirmeye devam etti. 15 Aralık'ta gerçekleşen ödül töreninin ardından, alanında seçkin ve uzman bir jüriden ödül almaya hak kazanan Türkiye'nin en başarılı CX projelerini #kazananlarıdinliyoruz serisinde dinlemeye devam ediyoruz.

Bu haftaki konuğumuz MNG KARGO Müşteri Deneyimi Müdürü Fatih Cesur. Çok seçkin ve bağımsız bir jüriden (Jüri hakkında detaylı bilgiyi için tıklayınız) "Sektörünün İlkleri Ödülü"nü almaya hak kazanan, "Kurumsal WhatsApp" projesinin detaylarını aktarıyor.

Nice Medya olarak ilk yılından itibaren sadece ödül alan adaylara değil, tüm sektöre kazandıran bir yapıda tasarlanan CX AWARDS TURKEY; bu amaçla her yıl, ödül töreninde, ödül almaya hak kazanan projelerin dinlendiği bir atmosferde gerçekleşiyordu. 2021 yılında ödül töreni, fiziksel fakat pandemi koşullarında gerçekleştirildi. Dolayısıyla kazanan projelerin sunumlarına yer verilemese de ödül, "Sektöre Kazandırma" niteliğinden vazgeçmeyerek, sektör için #kazananlarıdinliyoruz serisini hazırladı. Bu seri ile ödül almaya hak kazanan başarılı projelerin tanınması ve sektöre ilham vermesi amaçlanıyor. Kazanan her projenin detayını dinleyebileceğiniz, öncü sektör profesyonellerini tanıyabileceğiniz bu serimizde her hafta başka bir ödül kazananımızı konuk ediyoruz.

Serinin devamını #kazananları dinliyoruz hashtag'i sitemizden ve kanalımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ödül hakkında detaylı bilgi için : www.cxawardsturkey.com

Nice Medya Proje Ekibi

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@