Yeni İçerikler
12 April 2021
HomeYazarlar2019’da Odak, Tahsilatta Yüksek Performans 

2019’da Odak, Tahsilatta Yüksek Performans 

Turkcell Global Bilgi olarak tüm tahsilat süreçlerinde müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya hazır yapımızla müşteri deneyimi çözümleri merkezi olmayı sürdürüyoruz. Yüksek performans ile tahsilat oranlarını arttırmak, kazanılan müşterinin kaybını önlemek için, erken dönemden gecikmeli döneme kadar olan uçtan uca tüm tahsilat sürecini yönetmek verdiğimiz hizmetin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu amaçla organizasyon yapımızı tahsilat süreçlerinin dönemsel değişkenliğine hızla adapte olacak şekilde oluşturduk.

Tahsilat dünyasını tüm bileşenleri ile ayrı ayrı ele alarak müşterilerimize bütünleşik yapıda yönetim avantajı sunuyoruz.

Turkcell Global Bilgi’de Müşteri Yolculuğu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknoloji alanındaki gücümüzü, geçen sene hayata geçirdiğimiz Ar-Ge merkezimizle destekliyoruz. Ar-Ge ve teknoloji yatırımlarımızda müşteri ihtiyacına çözüm bulmayı birinci öncelik olarak görüyoruz. Tüm yasal düzenleme ve yönetmelikleri sürekli olarak takip eden Bilgi güvenliği ve Regülasyon ekiplerimiz ile kesintisiz iletişim sağlayan bir yönetim örneği sunuyoruz.

Uçtan uca tahsilat sistemimiz ve alanında uzman kadromuzla, tahsilat süreçlerinde ihtiyaçları, müşteri deneyimini ve firmaların beklentilerini özenle analiz ederek, müşterilerimize en az maliyetle yüksek performans çıktıları sunuyoruz.

 

Kendi tahsilat yazılımımızı hizmete sunduk

2019 yılında tahsilat süreçlerinde başarımızı artırmak için yarattığımız en büyük değişiklik, geç dönem için Ar-Ge ekiplerimiz ile birlikte tasarlayarak geliştirdiğimiz “Tahsilat Portföy Yönetimi” yazılımımız oldu. Bu yazılımı yaratırken hedeflerimiz; müşterilerimizin ana işkolu dışında tahsilat çözümlerinde ayrıca bir geliştirme ve araştırma ihtiyacı olmadan, müşteri talepleri ile sürekli gelişime ve hızlı değişime açık, aynı zamanda tahsilat operasyonlarının performansında ciddi artış sağlayacak konfor ve basitliği sağlamaktı.

Tahsilat dünyasında en çok ihtiyaç duyulan araştırma ve istihbarat çalışmalarını da Turkcell Global Bilgi iştiraki olan Rehberlik şirketi (11850) entegrasyonuyla etkin ve hızlı bir şekilde  Tahsilat Portföy Yönetim ekranlarında kullanıyoruz.

Yönetişim sistemlerinin verimli ve hızlı kullanıldığı dünyamızda asıl hedefimiz; yüksek performans ile kurtarma ve tahsilat başına ödenen maliyetleri azaltmaktır.

Uzun süreli işbirliklerinde asıl olanın beraber kazanmak, beraber gelişmek ve büyümek olduğunu bilen bir organizasyon olarak yolumuza devam edeceğiz.