TEB sanal hesap ile BBA'dan ödül aldı

TEB Sanal Hesap (Virtual Account), İngiltere’nin en önemli ödül programlarından biri olan Best Business Awards (BBA) tarafından “En İyi Yeni Ürün/ Servis” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. TEB Sanal Hesap ile aldıkları üründen büyük gurur duyduklarını ifade eden TEB Kurumsal Bankacılık Grup Başkanı Gülümser Özgün Henden, bu yeni ürünle kurumsal firmaların nakit yönetimlerinde sektörde bir ilke imza attıklarını belirtti.

Banka 26.12.2016, 17:03 26.12.2016, 17:03
6
TEB sanal hesap ile BBA'dan ödül aldı

TEB Sanal Hesap (Virtual Account), İngiltere’nin en önemli ödül programlarından biri olan Best Business Awards (BBA) tarafından “En İyi Yeni Ürün/ Servis” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

TEB Sanal Hesap ile aldıkları üründen büyük gurur duyduklarını ifade eden TEB Kurumsal Bankacılık Grup Başkanı Gülümser Özgün Henden, bu yeni ürünle kurumsal firmaların nakit yönetimlerinde sektörde bir ilke imza attıklarını belirtti. Henden, “Firmalara hızlı, kolay ve en verimli şekilde nakit yönetimi sağlayan TEB Sanal Hesap, sektörde benzeri olmayan bir bankacılık hizmeti. Müşterilerimizin iş akışlarını daha kolay ve verimli hale getirmek için hazırladığımız bu ürünle artık hangi müşteriden ne kadar tahsilat yapıldığı anlık görülecek, otomatik olarak muhasebe sistemlerine işlenerek firmalar çok önemli bir operasyonel hız kazanacak” diye konuştu.

Yorumlar (0)
34
açık
Günün Anketi Tümü
deneme