AssisTT, Contact Center World'den İki Gold Ödülle Döndü

AssisTT,  Contact Center World Awards ödüllerinde 2 ayrı birincilik almaya hak kazandı. AssisTT EMEA finallarinde “En İyi Çağrı Merkezi” ve “En İyi Müşteri Merkezi” ödüllerinin sahibi oldu.

Çağrı Merkezi 08.11.2020, 08:31 08.11.2020, 08:31
AssisTT,  Contact Center World'den İki Gold Ödülle Döndü
AssisTT,  Contact Center World Awards ödüllerinde 2 ayrı birincilik almaya hak kazandı. AssisTT EMEA finallarinde “En İyi Çağrı Merkezi” ve “En İyi Müşteri Merkezi” ödüllerinin sahibi oldu. 

Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, çağrı merkezi sektörünün uluslararası anlamda en saygın ödüllerinden Contact Center World Awards’ta iki dalda büyük ödüle layık görüldü. EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) finallerinde yarışan AssisTT, “Best Contact Center (outsourced)” (En iyi çağrı merkezi)  ve Türksat KabloTv projesiyle de “Best in Customer Service (outsorced)” (En iyi müşteri hizmetleri) kategorilerinde iki ayrı birincilik kazanarak, büyük bir başarıya imza attı. Bu yıl 15’inci kez gerçekleştirilen Contact Center World Awards, her yıl onlarca ülkeden yüzlerce şirketi bir araya getiriyor ve tüm dünyada çağrı merkezi şirketleri arasında en iyileri belirliyor. 

“Çağrı merkezi sektörünün geleceğine yön vermeyi sürdüreceğiz ”

Contact Center World Awards’ta kazandıkları iki ödülün, kendileri için büyük bir gurur kaynağı olduğunu söyleyen AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran, “Yaklaşık 1500 başvurunun yarıştığı itibarlı bir  platformdan iki kategoride birincilik ödülüne layık görüldük. Müşterilerimizin stratejik iş ortağı olmanın verdiği sorumluluk ve eşsiz müşteri deneyimi hedefiyle hizmet veren bir şirket olarak başarılarımızın uluslararası platformlarda da tescillenmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Teknolojimize ve ekiplerimizin yetkinliklerine yaptığımız yatırımlarla çağrı merkezi sektörünün geleceğine yön vermeyi sürdüreceğiz. Başarılarımızı ödüllerle taçlandırmamızda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma  yürekten teşekkür ediyorum” dedi. 

     

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@