Teleperformance Türkiye Chro’su Zühre Aydan Ayaz Altın Lider Seçildi

Zühre Aydan Ayaz, Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO’sundan Biri Seçildi

Çağrı Merkezi 22.12.2021, 17:25 12.01.2022, 22:32 Eylem gün
Teleperformance Türkiye Chro’su Zühre Aydan Ayaz Altın Lider Seçildi

Teleperformance Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CHRO) Zühre Aydan Ayaz, Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO’su arasında yer aldı ve Türkiye’nin Altın Lideri seçildi.

KREA M.I.C.E. tarafından organize edilen “Altın Lider Ödülleri” Türkiye’de iş dünyasında çalışan her bireyin katılabildiği şeffaf oylama ile 35 binden fazla çalışanın katılımıyla belirlendi. Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO’sunun belirlendiği araştırmada Teleperformance Türkiye CHRO’su Zühre Aydan Ayaz, önemli sayıda oy ile Türkiye’nin En Beğenilen 50 İnsan Kaynakları Lideri’nden biri oldu.

“GÜCÜMÜZ TEKNOLOJİ ODAĞIMIZ İNSAN”

Kırmızı halı seromonileriyle dikkat çeken ödül törenlerinin ilki 21 Aralık 2021’de Shangri-La Hotel İstanbul’da Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO’su için düzenlendi. Düzenlenen organizasyonda ödülünü alan Teleperformance Türkiye CHRO’su Zühre Aydan Ayaz, düşüncelerini şöyle paylaştı:

“Bir yıl içinde 6 kez en iyi işveren seçildikten sonra şimdi de Teleperformance Türkiye’ye insan kaynakları liderliği alanında bu ödülü getirmekten dolayı ben ve ekibim çok mutluyuz. Bir numaralı işveren tahahhüdümüz çalışanlarımızın ve çalışan adaylarımızın en çok tercih ettiği marka olmak. Gücümüzü teknolojimizden alarak, insanlarla insanlar için değer yaratmak, felsefesiyle hareket ediyoruz. Gücümüz teknoloji odağımız insan yaklaşımımızla öne çıkıyoruz.”

Teleperformance Türkiye, 7.500’den fazla çalışanıyla 16 pazarda ve 20 dilde 125’ten fazla markaya hizmet sunuyor. Teleperformance Türkiye CHRO’su Zühre Aydan Ayaz, bu çok uluslu yapıda çalışmalarını sürdürürken işlerinin kilit noktasının ‘Duygusal bağlılık yaratmak’, ‘Etkili ve güçlü liderler ile çalışmak’ ve ‘Tek bir amaca/hedefe koşmak’ olduğuna inandıklarını ifade etti.

Ayaz, “İşimizin kahramanları olan çalışanlarımızı, yöneticilerimizle bir araya getiren, tüm soru ve önerilerini direkt olarak üst yönetime iletebildikleri iletişim platformları oluşturduk. Tüm platformlarımızı yeni normal düzene uyumlu hale getirdik. Etkin ve açık iletişimin önemine inandık ve uyguladık.” diye ekledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@