TÜRKİYE DIŞKAYNAK ÇAĞRI MERKEZLERİ REHBERİ

TÜRKİYE DIŞKAYNAK ÇAĞRI MERKEZLERİ REHBERİ 2014 (OUTSOURCING) Son yıllarda sıkça söz etmeye başladığımız çağrı merkezi pazarındaki büyüme dışkaynak çalışmalarda ağırlıklı olarak kendini gösterdi. Kurumların çağrı merkezinin gerekliliğine olan bilinci artarken bir yandan çağrı merkezi hizmetinin profesyonel eller tarafından yürütülmesi daha çok tercih edilen bir yöntem oldu.

Call Center Kitaplığı 11.11.2016, 13:37 11.11.2016, 13:37
TÜRKİYE DIŞKAYNAK ÇAĞRI MERKEZLERİ REHBERİ
TÜRKİYE DIŞKAYNAK ÇAĞRI MERKEZLERİ REHBERİ 2014
(OUTSOURCING)

Son yıllarda sıkça söz etmeye başladığımız çağrı merkezi pazarındaki büyüme dışkaynak çalışmalarda ağırlıklı olarak kendini gösterdi.

Kurumların çağrı merkezinin gerekliliğine olan bilinci artarken bir yandan çağrı merkezi hizmetinin profesyonel eller tarafından yürütülmesi daha çok tercih edilen bir yöntem oldu. Bugün kamu kurumlarından KOBİ’lere kadar olan geniş yelpazede bir müşteri grubu dışkaynak çağrı merkezleri ile çalışma tercihi yapıyor.

Ancak çağrı merkezi hizmeti oldukça kompleks ve her sektör için de farklılıklar gösteren bir iş. Bu durum tercih yapacak firmaların aklında birçok soru işareti oluşmasına neden oluyor.

Kiminle çalışmalıyız?
Hangi görevlere sahip bir çağrı merkezimiz olmalı?
Dışkaynak çağrı merkezinden neler istemeliyiz?
Çalışacağımız outsource çağrı merkezini nasıl yöneteceğiz?

İşte bu sorulara yanıt arayanlar için Nice Yayıncılık, 5 yıldır Call Center Kitaplığı çatısı altında sektör için hazırladığı kaynak eserlere bir yenisini daha ekleyerek, 5. Kitabı olan TÜRKİYE DIŞKAYNAK ÇAĞRI MERKEZLERİ REHBERİ 2014’ü hazırladı.

Kitapta, outsourcing çalışma yöntemlerini içeren yukarıdaki soruların cevaplarına ek olarak; bu pazarda faaliyet gösteren belli başlı çağrı merkezleri de gerekli tüm bilgileri ile bir arada bulunuyor.

Diğer yandan kitabın son bölümünde bulunan, İstatistikler ve Veriler başlığı da; sektörün büyüklüğünü, işlerliğini, coğrafî ve hizmet verdiği sektörler açısından dağılımını derleyerek, yapısını kuşbakışı ile görmenizi sağlıyor.

Sayfa Sayısı: 84

Baskı Yılı: 2014

Barkod: 978-605-88135-4-0

Ebat: 16×23,5

Dili: Türkçe
Yayınevi: Nice Yayıncılık

 

Satın almak için;

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@