Anadolubank'tan Kişiye Özel Bankacılık

Anadolubank, ayrıcalıklar sunan "Kişiye Özel Bankacılık" hizmetini hayata geçirdi.

Müşteri Deneyimi 08.02.2022, 21:09 08.02.2022, 21:17 Eylem gün
Anadolubank'tan Kişiye Özel Bankacılık

Anadolubank, Özel Bankacılık hizmetini devreye aldı. 

Kişiye özel farklı finansal ayrıcalıklar 

Anadolubank, özel bankacılık deneyimini bir adım daha öteye taşımak isteyen müşterilerine Kişiye Özel Müşteri Temsilcisi, Özel Müşteri Hattı, ATM’lerden Yüksek Limitte Para Çekme, Anadolubank Mobil/İnternet Şube'den Ücretsiz Havale ve EFT gibi farklı finansal ayrıcalıklar sunuyor. Banka, bu ayrıcalıkların yanı sıra Ücretsiz VIP Havalimanı Transfer Hizmeti, Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti, SAW İç Hatlar Lounge Hizmeti, Online Yoga/Pilates Dersi Hizmeti, Fitwell Personal Fitness Coach Hizmeti, Adresten Kuru Temizleme Hizmeti, Adreste Mini Check-Up Hizmeti gibi birçok fırsatla müşterilerinin hayatına değer katıyor.

Anadolubank müşterileri Özel Bankacılık ürünü Anadolubank World Elite Kredi Kartı ile yurt içi ve yurt dışındaki anlaşmalı lounge’lerde sunulan hizmetlerden yararlanabiliyor. Ayrıca Anadolubank World Elite Kredi Kartı, Türkiye’nin her yerindeki World   sistemine dahil iş yerlerinde taksitli alışveriş imkanı sağlarken, yüksek nakit avans limiti, ücretsiz asıl ve ek kart ile temassız ödeme sayesinde hızlı ve güvenli alışveriş avantajıyla öne çıkıyor.

 “Avantajlı hizmetlerimizi Anadolubank Özel Bankacılık ile kişiselleştirdik”

Bankacılık ve finans ekosistemindeki dinamikleri uzman bakış açısıyla değerlendirerek Özel Bankacılık segmentini hayata geçirdiklerini ifade eden Anadolubank Mevduat Perakende ve Özel Bankacılık Bölüm Başkanı Didem Karaca, “Anadolubank olarak müşterilerimizin vazgeçilmez finansal çözüm ortağı olma hedefiyle  çalışıyor, müşterilerimize hayatlarının her alanında destek verebileceğimiz güçlü ve uzun bir birlikteliğe inanıyoruz. Bu inançla, her bir müşterimize özel olarak geliştirdiğimiz hizmet ve avantajlarımızı Anadolubank Özel Bankacılık ile kişiselleştirdik. Anadolubank, tüm segmentlerinde olduğu gibi Özel Bankacılık segmenti ile de yenilikçi hizmetlerini bireysel ihtiyaçlara uyumlu hale getirerek değer yaratmaya devam edecek” dedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@