'Fırıncı Kazansın' Sadakat Programı ile tüm fırıncılar tek çatı altında

Maya sektörünün global referans noktası Lesaffre, bir ilke imza atarak “Fırıncı Kazansın” isimli Sadakat Programı ile Türkiye’deki tüm fırıncıları tek çatı altında topluyor. Üyeleri için adeta bir ayrıcalıklar dünyası yaratan mobil uygulama ile fırıncılar mesleklerinde kendilerini geliştirme fırsatını yakalarken, bir yandan da eğlenceli içeriklere erişip, puan toplayarak hediyeler kazanıyorlar.

Müşteri Deneyimi 20.12.2018, 23:41 20.12.2018, 23:41
'Fırıncı Kazansın' Sadakat Programı ile tüm fırıncılar tek çatı altında
Maya sektörünün global referans noktası Lesaffre, bir ilke imza atarak “Fırıncı Kazansın” isimli Sadakat Programı ile Türkiye’deki tüm fırıncıları tek çatı altında topluyor. Üyeleri için adeta bir ayrıcalıklar dünyası yaratan mobil uygulama ile fırıncılar mesleklerinde kendilerini geliştirme fırsatını yakalarken, bir yandan da eğlenceli içeriklere erişip, puan toplayarak hediyeler kazanıyorlar. Fırıncı Kazansın’ın ilk hediyesi ise uygulamanın lansmanı için düzenlenecek olan çekiliş kampanyası kapsamında verilecek 10 adet Samsung Galaxy S9+ akıllı telefon.

Dünya üzerinde 5 kıtaya yayılmış üretim tesisleri ve Türkiye’de üretilen Özmaya, Lesafmaya gibi kaliteli markalarıyla maya endüstrisinde global referans noktası olan Lesaffre, Fırıncı Kazansın adını verdiği Sadakat Programı ile gün geçtikçe modernleşen ve gelişen fırıncılık mesleğine destek veriyor. Lesaffre, maya sektöründeki 165 yıllık deneyimini paylaşmak için yenilikçi bir yaklaşımla geliştirdiği Fırıncı Kazansın mobil uygulaması ile Türkiye'de tüm fırıncıları tek bir çatı altında topluyor.

Fırıncı Kazansın uygulamasını mobil cihazlarına indirerek kendilerine sunulan pek çok ayrıcalıktan faydalanan fırıncılar, yaratıcı tarifler, ilgi çekici makaleler, fırıncılığın püf noktalarına ilişkin bilgilere erişirken, bir yandan da eğlenceli içeriklerle günün yorgunluğunu atabiliyorlar.

Puanlarla gelen hediyeler

Fırıncı Kazansın’da puan toplamak ve hediye kazanmak çok kolay. Fırıncılar hem satın aldıkları Özmaya, Lesafmaya, Livendo, Inventis, Pulso, Baker’s Bonus ve Kastalia ürünlerinin üzerindeki karekodu okutarak, hem de eğlenceli videoları izleyerek ya da anketleri cevaplayarak puan toplayabiliyorlar. Toplanan puanlar elektronik eşyalardan hediye çeklerine geniş seçenekler sunan hediye kataloğundan hediyeye çevrilebiliyor. Program detaylarına www.firincikazansin.com websitesinden ulaşılabilir.

Samsung Galaxy S9 kampanyası

Fırıncı Kazansın Sadakat Programı lansmanına özel düzenlenen çekiliş kampanyasında Fırıncı Kazansın mobil uygulamasını cep telefonlarına indirerek üye olan 10 şanslı fırıncı, 128 GB’lik Samsung Galaxy S9+ kazanmaya hak kazanıyor. Mobil uygulama hem AppStore hem de PlayStore’dan indirilebiliyor.

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@