Aksigortalılara Akçözüm Servis Merkezlerinde Öncelikli Hizmet

Binek ve hafif ticari araçları için Aksigorta’dan kasko poliçesi olan sigortalılar, Türkiye’nin 44 ilinde 63 hizmet noktasında bulunan Akçözüm Servis Merkezlerinde öncelikli hizmet alıyor. Aksigorta, müşteri odaklı strateji doğrultusunda kasko müşterileri için yeni bir hizmet başlattı.

Teknoloji 15.06.2017, 12:00 15.06.2017, 12:00
Aksigortalılara Akçözüm Servis Merkezlerinde Öncelikli Hizmet

Binek ve hafif ticari araçları için Aksigorta’dan kasko poliçesi olan sigortalılar, Türkiye’nin 44 ilinde 63 hizmet noktasında bulunan Akçözüm Servis Merkezlerinde öncelikli hizmet alıyor.


Aksigorta, müşteri odaklı strateji doğrultusunda kasko müşterileri için yeni bir hizmet başlattı. Binek ve hafif ticari araçları için Aksigorta’dan kasko poliçesi yaptıran sigortalılara, hasar durumunda, Türkiye’nin 44 ilinde 63 noktada bulunan Akçözüm Servis Merkezlerinde öncelikli hizmet sunuluyor.

Akçözüm Hizmet Merkezlerinden hizmet alan sigortalılar, ek avantajlara da sahip olacaklar. Hasar onarımı için araçlarını Akçözüm Servis Merkezlerine teslim eden sigortalılar, onarım süresi boyunca ikame araç hizmeti alabilecekler. Akçözüm Servis Merkezleri’nde onarılan ilk hasarlar da hasarsızlık koruması kapsamında değerlendirilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@