En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

TURKCELL / 4. CX AWARDS TURKEY / #kazananlarıdinliyoruz

19.04.2022, 16:47

4. CX AWARDS TURKEY® kapsamında #kazananlarıdinliyoruz serisinde bu hafta konuğumuz olan TURKCELL.

Nice Medya tescilli markası olan ve 4 yıl önce düzenlenmeye başlanan CX AWADS TURKEY®, Türkiye'nin ilk müşteri deneyimi ödülü olma özelliğine sahip. Ödül kapsamında bugüne Türkiye'nin birçok önemli markası müşteri deneyimi projeleri ile hak ettikleri ödüllere kavuştu. Bu markalardan biri olarak Turkcell, bu yıl 4. CX AWARDS TURKEY®'de B2B kategorisinde, Abonelik süreçlerini tamamen dijitale taşıdıkları projesi ile ödül almaya hak kazandı.

Turkcell adına projeyi Kurumsal Müşteri Deneyimi Kıdemli Yöneticisi Erkan Keskintaş'tan dinliyoruz.

-----------

Nice Medya olarak ilk yılından itibaren sadece ödül alan adaylara değil, tüm sektöre kazandıran bir yapıda tasarlanan CX AWARDS TURKEY; bu amaçla her yıl, ödül töreninde, ödül almaya hak kazanan projelerin dinlendiği bir atmosferde gerçekleşiyordu. 2021 yılında ödül töreni, fiziksel fakat pandemi koşullarında gerçekleştirildi.

Dolayısıyla kazanan projelerin sunumlarına yer verilemese de ödül, "Sektöre Kazandırma" niteliğinden vazgeçmeyerek, sektör için #kazananlarıdinliyoruz serisini hazırladı. Bu seri ile ödül almaya hak kazanan başarılı projelerin tanınması ve sektöre ilham vermesi amaçlanıyor.

Kazanan her projenin detayını dinleyebileceğiniz, öncü sektör profesyonellerini tanıyabileceğiniz bu serimizde her hafta başka bir ödül kazananımızı konuk ediyoruz.

Serinin devamını #kazananlarıdinliyoruz hashtag'i ile ve kanalımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Ödül hakkında detaylı bilgi için : www.cxawardsturkey.com

Nice Medya Proje Ekibi

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@