En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

4. CX AWARDS TURKEY #kazananlarıdinliyoruz HEPSİBURADA

02.03.2022, 16:51

Nice Medya tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin ilk müşteri deneyimi ödül programı olan CX AWARDS TURKEY'in 4. yılında ödül almaya hak kazanan projeleri dinlemeye devam ediyoruz. Bu haftaki konuğumuz Hepsiburada Müşteri Deneyimi Direktörü Buğra Asfuroğlu.

Çok seçkin ve bağımsız bir jüriden (Jüri hakkında detaylı bilgiyi için web sitesini inceleyebilirsiniz); "Hepsiburada CX Dönüşüm Projeleri" ile DİJİTAL MÜŞTERİ DENEYİMİ KATEGORİSİ'nde Büyük Düşünce Ödülü almaya hak kazanan proje kısaca;

"E-ticarette her geçen gün değişen ve artan müşteri ihtiyaçlarını, müşteri iletişiminden başlayıp, ürün arama, satın alma, teslimat ve satış sonrası hizmetler yolculukları bazında karşılayabilecek, müşteri memnuniyeti yaratacak projeler" olarak açıklanıyor.

Nice Medya olarak ilk yılından itibaren sadece ödül alan adaylara değil, tüm sektöre kazandıran bir yapıda tasarlanan CX AWARDS TURKEY; bu amaçla her yıl, ödül töreninde, ödül almaya hak kazanan projelerin dinlendiği bir atmosferde gerçekleşiyordu. 2021 yılında ödül töreni, fiziksel fakat pandemi koşullarında gerçekleştirildi.

Dolayısıyla kazanan projelerin sunumlarına yer verilemese de ödül, "Sektöre Kazandırma" niteliğinden vazgeçmeyerek, sektör için #kazananlarıdinliyoruz serisini hazırladı. Bu seri ile ödül almaya hak kazanan başarılı projelerin tanınması ve sektöre ilham vermesi amaçlanıyor. Kazanan her projenin detayını dinleyebileceğiniz, öncü sektör profesyonellerini tanıyabileceğiniz bu serimizde her hafta başka bir ödül kazananımızı konuk ediyoruz.

Serinin devamını #kazananları dinliyoruz hashtag'i ile ve cx tv youtube kanalımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Ödül hakkında detaylı bilgi için : www.cxawardsturkey.com

Nice Medya Proje Ekibi

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@