En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

4. CX AWARDS TURKEY #KazananlarıDinliyoruz Kuveyt Türk

09.02.2022, 22:51

Nice Medya olarak Türkiye'nin ilk müşteri deneyimi ödül programı olarak tasarladığımız 4. CX Awards Turkey'i en başından itibaren sadece ödül alan adaylara değil, tüm sektöre kazandıran bir yapıda tasarlamaya gayret ettik.

Bu amaçla her yıl, ödül törenimiz bir konferans tadında, ödül alan projeleri dinleyebildiğimiz bir atmosferde gerçekleşiyordu. Ta ki bu yıla kadar. 2021 Aralık'ta ödül törenini fiziksel ortamda yapsak bile pandemi şartları altında olduğu için sınırlı sayıda katılımcı (yalnızca ödül alan kurumlardan asgari sayıda kişi) ve sınırlı bir sürede gerçekleştirme gereği duyduk.

Ancak elbette seçkin bir jürinin seçici yaklaşımıyla, ödül almaya hak kazanan değerde projelerin sektöre vereceği ilhamı es geçemezdik.

Bu amaçla KAZANANLARI DİNLİYORUZ adını verdiğimiz bir röportaj serisine başladık. Kazanan her projenin detayını dinleyebileceğiniz, sorumlu ismi tanıyabileceğiniz bu serimizde her hafta başka bir ödül kazananımızı konuk ediyoruz.

İlk konuğumuz Kuveyt Türk Dijital Bankacılık Grup Müdürü Okan Acar oldu. Keyifle anlattığı konumuz, sanırım sadece bankacılık sektörünü değil, uzaktan müşteri edinimi projeleri ile ilgilenen herkesin ilgisini çekecektir.

Serinin devamını #kazananları dinliyoruz hashtag'i ile ve kanalımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Nice Medya Proje Ekibi

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@