En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

TREDAŞ / 4. CX AWARDS TURKEY / #kazananlarıdinliyoruz

23.03.2022, 22:55

4. CX AWARDS TURKEY® kapsamında #kazananlarıdinliyoruz serisinde bu hafta konuğumuz olan TREDAŞ Müşteri Deneyimi ve Çağrı Merkezi Yöneticisi Ömer Yalçın, konuşmasında CX AWARDS TURKEY tescilli markası ile 4 yıldır Nice Medya tarafından düzenlenen ödül programının, alanında yetkinlikleri dünyaca kabul gören isimlerden oluşan akademisyen jürisi ile benzer diğer ödüllerden ayrıştığının altını çiziyor.

Kendi tedarikçisi veya ticarî bir işbirliğinin bulunduğu herhangi bir ismin yer almadığı bir jüri ile değerlendirilmek istediklerini belirten Yalçın, bu sözleriyle CX AWARDS TURKEY® ödülünün farklılaştığı ve güçlü olan noktalarını vurgulamış oluyor.

TREDAŞ'ın "ENERJİK ile Konuşmak İstiyorum" adını taşıyan ve kendisine Dijital Müşteri Deneyimi Kategorisinde, Büyük Düşünce Ödülü kazandıran projesini Ömer Yalçın'dan dinliyoruz.

-----------

Nice Medya olarak ilk yılından itibaren sadece ödül alan adaylara değil, tüm sektöre kazandıran bir yapıda tasarlanan CX AWARDS TURKEY; bu amaçla her yıl, ödül töreninde, ödül almaya hak kazanan projelerin dinlendiği bir atmosferde gerçekleşiyordu. 2021 yılında ödül töreni, fiziksel fakat pandemi koşullarında gerçekleştirildi. Dolayısıyla kazanan projelerin sunumlarına yer verilemese de ödül, "Sektöre Kazandırma" niteliğinden vazgeçmeyerek, sektör için #kazananlarıdinliyoruz serisini hazırladı.

Bu seri ile ödül almaya hak kazanan başarılı projelerin tanınması ve sektöre ilham vermesi amaçlanıyor. Kazanan her projenin detayını dinleyebileceğiniz, öncü sektör profesyonellerini tanıyabileceğiniz bu serimizde her hafta başka bir ödül kazananımızı konuk ediyoruz.

Serinin devamını #kazananlarıdinliyoruz hashtag'i ile ve kanalımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Ödül hakkında detaylı bilgi için : www.cxawardsturkey.com

Nice Medya Proje Ekibi

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@