TELEPERFORMANCE TÜRKİYE, 6. KEZ 'İNSANA SAYGI' ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Teleperformance Türkiye, şirket politikasında ve İnsan Kaynakları uygulamalarında benimsediği “İnsana Saygı” yaklaşımı ile 17. İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.

Çağrı Merkezi 18.05.2018, 09:41 18.05.2018, 09:41
TELEPERFORMANCE TÜRKİYE, 6. KEZ 'İNSANA SAYGI' ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ
Teleperformance Türkiye, şirket politikasında ve İnsan Kaynakları uygulamalarında benimsediği “İnsana Saygı” yaklaşımı ile 17. İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından 6. kez ödüle layık görüldü.

Teleperformance Türkiye, 9-10 Mayıs 2018 tarihlerinde Volkswagen Arena’da düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi 2018 kapsamında Kariyer.net tarafından verilen “İnsana Saygı”ödülünün sahibi oldu.

İnsan Kaynakları alanında en başarılı uygulamalara imza atan şirketlerin ödüllendirildiği organizasyon çerçevesinde 6. defa “İnsana Saygı” ödülüne layık görülmenin kendileri için istikrarlı başarı ve güçlü bir ekip çalışması demek olduğunu ifade eden Teleperformance Türkiye CEO’su Tülay Doğrular, “Dijitalleşme hızlanıyor ve biz Teleperformance olarak bütünleşik çok kanallı müşteri deneyimindeki küresel bilgi birikimimizi Türkiye ve bölgedeki şirketlerin hizmetine sunuyoruz. Buna karşın, teknoloji ne kadar hızlı gelişirse gelişsin, tüm işimizin kalbini insan unsuru oluşturuyor. Teleperformance Türkiye olarak gerek müşterilerimizle gerekse çalışanlarımızla kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişki de aynı temel üzerinde yükseliyor. Biz, mutlu çalışanların mutlu müşteriler ve mutlu iş ortakları yaratacağına inanıyoruz. Bu yüzden de çalışanlarına değer veren kurumlar gibi her şeyden önce onların memnuniyetini sağlamak için emek veriyoruz.” dedi.

Teleperformance E.SAT Çalışan Memnuniyeti Anketi ile işe alım süreçleri, şirket içi ilişkiler, çalışma ortamı, kariyer gelişimi, takdir süreçleri ve motivasyonel aktiviteler gibi konularda daha iyi sonuçlar için neler yapılabileceğini ve çözümlerini ürettiklerini kaydeden Doğrular, “Anket sonuçlarını derinlemesine analiz ederek gerekli noktalarda hızlıca aksiyon alıyoruz. Benimsediğimiz kurumsal değerlerimiz gereği, kendimizi hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin memnuniyetinden sorumlu tutuyoruz. Öte yandan, bizimle çalışmak üzere başvuruda bulunan adayların da aynı özeni ve saygıyı hak ettiğine inanıyoruz. Şirketimize gelen başvurulara neredeyse yüzde yüze yakın oranda dönüş yaparak Teleperformance Türkiye çatısı altında insana saygı felsefesinin sözde kalmadığını ve hayata geçirildiğini kanıtlayan insan kaynakları ekibimizle ne kadar gurur duysak az.” diye konuştu.

Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Türkiye genelinde adayların başvurularını en kısa sürede yanıtlayan, en çok istihdam yaratan ve en çok başvuru yapılan firmalar ödül almaya hak kazanıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@