Müşteri İlişkileri Yöneticilerinin dijital gücüyle Akbank Private Banking Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyisi

Akbank'ın özel bankacılık birimi Akbank Private Banking, Financial Times Grubu’nun yayını Professional Wealth Management (PWM) tarafından düzenlenen PWM Wealth Tech Awards 2021’de “Müşteri İlişkileri Yöneticilerini Dijital Olarak Güçlendirmede Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Özel Bankacılık Birimi” ödülünü kazandı.   Akbank Özel Bankacılık ve Yatırım Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr.

Genel 30.06.2021, 18:28 30.06.2021, 18:28
Müşteri İlişkileri Yöneticilerinin dijital gücüyle  Akbank Private Banking   Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyisi
Akbank'ın özel bankacılık birimi Akbank Private Banking, Financial Times Grubunun yayını Professional Wealth Management (PWM) tarafından düzenlenen PWM Wealth Tech Awards 2021de Müşteri İlişkileri Yöneticilerini Dijital Olarak Güçlendirmede Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Özel Bankacılık Birimi” ödülünü kazandı. 

Akbank Özel Bankacılık ve Yatırım Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Alp Keler, ödüle ilişkin yaptığı açıklamada, “Pandemi sürecine rağmen müşterilerimize mükemmel hizmet sunmaya ve ürünlerimizi onların ihtiyaçları doğrultusunda zenginleştirmeye devam ettik. Özel bankacılıktaki dönüşümün merkezinde olan müşteri ilişkileri yöneticilerimizin de dijital yetkinliklerini artırmayı sürdürdük. Müşterilerimiz, her türlü ihtiyaçları için gelişmiş teknolojik altyapımızla desteklediğimiz müşteri ilişkileri yöneticilerimizden hizmet alabildiler. Yenilikçi araçlar ve iyi tasarlanmış farklılaşan bir deneyim sunduk. Bu sayede müşterilerimiz, dijital kanalları günlük bankacılık işlemlerinin yanı sıra yatırım amaçlı olarak da aktif olarak kullanmaya başladı. Bütün bu çalışmalarımız neticesinde, bu önemli ödüle layık görülmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Pandemi döneminde edindiğimiz tecrübeler ışığında müşterilerimize sunduğumuz deneyimi daha da mükemmelleştirmeye ve müşteri ilişkileri yöneticilerimizi teknolojik ve dijital olarak güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@