Şikayetvar'a göre en iyi müşteri memnuniyeti sağlayan cep telefonu markası HUAWEI

HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, Şikayetvar. com kullanıcılarının marka deneyimlerini analiz ederek oluşturduğu istatistiklere göre Cep Telefonu kategorisinde müşteri memnuniyetini en iyi sağlayan marka oldu.

Genel 10.11.2020, 14:04 10.11.2020, 14:04
Şikayetvar'a göre en iyi müşteri memnuniyeti sağlayan cep telefonu markası HUAWEI

HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, Şikayetvar.com kullanıcılarının marka deneyimlerini analiz ederek oluşturduğu istatistiklere göre Cep Telefonu kategorisinde müşteri memnuniyetini en iyi sağlayan marka oldu. 2017'den beri sıralamada ilk 3'te, son bir yıldır da zirvede yer alan HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, bu yılın üçüncü çeyreğinde de en iyi müşteri memnuniyeti sunan marka unvanına layık görüldü.

Şikayetvar.com tarafından yapılan değerlendirmeye göre HUAWEI, Müşteri Memnuniyeti, Teşekkür Oranı ve Marka Bağlılığı alt segmentlerinde de birinci oldu. Şikayet Oranı kategorisinde ise ilk dört rakibine göre en az şikayet edilen marka oldu. 63,4 Toplam Tüketici Deneyimi Puanı alan HUAWEI, genel ortalamada da tüm diğer markaları açık farkla geride bırakarak birinciliğini pekiştirdi. HUAWEI aynı zamanda bir önceki birinciliğini de 2 puan geliştirmiş oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@