Teleperformance 'En İyi 100 Global Dış Kaynak Sağlayıcısı' arasında yer aldı

Teleperformance, Uluslararası Dış Kaynak Profesyonelleri Birliği tarafından derlenen En İyi Global Dış Kaynak 100 listesinde arka arkaya beşinci kez yer aldı. Dış kaynak çok kanallı müşteri deneyiminin global lideri Teleperformance, Uluslararası Dış Kaynak Profesyonelleri Birliği (IAOP) tarafından oluşturulan 2019 En İyi Global Dış Kaynak 100 listesinde yer aldığını duyurdu.

Genel 26.04.2019, 15:18 26.04.2019, 15:18
Teleperformance 'En İyi 100 Global Dış Kaynak Sağlayıcısı' arasında yer aldı
Teleperformance, Uluslararası Dış Kaynak Profesyonelleri Birliği tarafından derlenen En İyi Global Dış Kaynak 100 listesinde arka arkaya beşinci kez yer aldı.

Dış kaynak çok kanallı müşteri deneyiminin global lideri Teleperformance, Uluslararası Dış Kaynak Profesyonelleri Birliği (IAOP) tarafından oluşturulan 2019 En İyi Global Dış Kaynak 100 listesinde yer aldığını duyurdu. Teleperformance bu yılki listenin açıklanmasıyla birlikte, tüm dış kaynak hizmet kategorilerinde beşinci kez üst üste dünya genelinde en büyük ve en başarılı dış kaynak hizmet sağlayıcılar arasında konumlandı.

Dış kaynak hizmet sağlayıcıların En İyi Global Dış Kaynak 100 listesine girebilmeleri için beş kritik başlık altında mükemmeliyet göstermeleri gerekiyor. Bu beş başlık Ölçek ve Büyüme, Müşteri Referansları, Ödüller ve Sertifikalar, İnovasyon Programları ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk olarak sıralanıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@