AssisTT 3. Kez “Harika İş Yeri” Ünvanını Aldı

AssisTT, çalışan deneyimine yaptığı yatırımlarla 3. kez “Great Place To Work” sertifikasını almaya hak kazandı.

Çağrı Merkezi 25.11.2021, 16:39 Eylem gün
AssisTT 3. Kez “Harika İş Yeri” Ünvanını Aldı

Türk Telekom’un müşteri deneyim şirketi AssisTT, Great Place To Work® Enstitüsü tarafından global standartlarda gerçekleştirilen değerlendirmeler ve analizler sonucunda pozitif çalışan deneyimi ve yüksek güven kültürüne sahip ‘harika iş yeri’ kriterlerini sağlayarak “Great Place To Work” sertifikasını 3.kez almaya hak kazandı.  Çalışan deneyimine yaptığı yatırım ve İnsan Kaynakları alanındaki öncü uygulamalarla dikkat çeken AssisTT,  çalışanlarını merkeze koyarak aldığı aksiyonlarla çalışan bağlılığını ve memnuniyetini sağladığını bu sertifikayla bir kez daha tescilledi. 

“Çalışanlarımıza mutlu deneyimler yaşatmayı amaçlıyoruz”

AssisTT’in üçüncü kez  “Great Place to Work”  sertifikası almaya hak kazanmasını değerlendiren AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran, “Hem çalışanlarımıza hem müşterilerimize mutlu ve iyi hissettiren deneyimler yaşatmayı amaçlayan bir şirketiz. Bu çerçevede çalışan mutluluğunu da stratejik önceliklerimizden biri olarak belirledik ve bu doğrultuda ciddi yatırımlar yapıyor, sektörde öncü aksiyonlar alıyoruz. Kurum kültürümüzün doğal bir sonucu olarak çalışma arkadaşlarımızın mutluluğuna, geleceğine ve kariyer gelişimlerine yatırım yaparak, deneyimlerini iyileştirmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Great Place to Work sertifikasını bir kez daha ve geçen seneye göre 9 puan artış gösteren bir memnuniyet skoruyla almak, aldığımız aksiyonların çalışma arkadaşlarımız tarafından takdir edildiğinin en önemli göstergesi. Bu nedenle bizim için çok büyük bir mutluluk ve motivasyon kaynağı. Bu gururu bir kez daha bizlere yaşatan tüm ekip arkadaşlarıma yürekten teşekkürler ediyorum.” dedi. 

“Çalışan deneyimini iyileştirmeye kararlılıkla devam edeceğiz”

AssisTT olarak çalışan odaklı yönetim anlayışıyla iş süreçlerini tasarladıklarını belirten Saran, şunları kaydetti: “Harika bir iş yeri olmanın, uzun soluklu bir yolculuk olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden çalışma arkadaşlarımızla uzun soluklu bağ kurmak ve çalışan mutluluğunu sağlamak için sürdürülebilir aksiyonlar almayı son derece önemsiyoruz. Bu doğrultuda çalışma arkadaşlarımızın deneyimlerini iyileştirmek için çalışan yaşam döngüsünü uçtan uca ele alıyor, AssisTTliler’i karar aşamalarına dahil ederek iyileştirme alanlarını belirliyor ve süreçlerimizi yeniden tasarlıyoruz.  Yapılan araştırma ve anket çalışmaları çağrı merkezi çalışanlarının aslında ne kadar zor bir iş yaptıklarını net bir şekilde ortaya koyuyor. Biz de bu bilinç ve stratejimiz paralelinde şirketimizin vitrini olan çalışma arkadaşlarımız için, güven duygusunun hakim olduğu, yaptıkları işte anlam bulabildikleri, bağlılıkla ve mutlu bir şekilde çalışabildikleri bir çalışma kültürü oluşturmak adına tutarlı adımlar atmaya kararlılıkla devam edeceğiz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@