Tempo BPO ve Alibaba.com'dan Kobi'ler için İşbirliği

Tempo BPO, KOBİ’lerin yurt dışına açılmalarına destek olmak için Alibaba.com ile işbirliği kapsamında yaptığı çalışmaları anlattı.

E-Ticaret 05.10.2023, 11:27 Eylem gün
Tempo BPO ve Alibaba.com'dan Kobi'ler için  İşbirliği

Müşteri deneyimi yönetimi ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet veren bir iş süreçleri dış kaynak firması olan Tempo BPO, KOBİ’lerin global pazarlara açılmalarına destek olmak amacıyla Dijital Dönüşüm Ofisi çatısı altında sürdürdüğü faaliyetlerini anlattı.

Tempo BPO 200’den fazla KOBİ’ye e-ihracat tabanlı danışmanlık hizmeti verirken, bu firmalara Alibaba.com hesap yönetimi de dahil olmak üzere bkatma değerli hizmet sağlıyor.|

“KOBİ’lerin yurt dışına açılmaları için gereken altyapıyı ve süreci hazırlıyoruz”

“Dijital Dönüşüm Ofisimiz aracılığıyla KOBİ’lere dijital dönüşüm desteği sunarken, onların yurt dışına açılması için gereken altyapıyı kaliteli bir şekilde hazırlıyor ve bu süreci hızlandırıyoruz” diyen Tempo BPO Dijital Dönüşüm Ofisi Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Burç Pekmezoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“2021’de e-ticaret devi Alibaba.com ile başlattığımız iş ortaklığı sayesinde Türkiye ihracatına katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. KOBİ’lerin dünya pazarlarına entegre olmalarına yardımcı olarak birlikte büyüme stratejileri kurmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Amacımız bu iş birliklerini arttırarak daha fazla KOBİ’nin yurt dışı hedeflerini gerçekleştirmelerinde rol oynamak. Aynı zamanda, dijital dönüşüm alanında da dijital dünyaya entegre olmalarını sağlayacak doğru yazılım altyapılarını oluşturmalarında hızlı ve esnek bir yapı sunarak, yazılıma harcanarak çöpe atılan maliyetleri durdurmak.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@