MEMORIAL'A MÜŞTERİ DENEYİMİ ALANINDA 2 BÜYÜK ÖDÜL

Memorial Sağlık Grubu, Türkiye’nin en başarılı markalarının yarıştığı ilk ve tek “Müşteri Deneyimi” ödülü olan CX AWARDS Turkey 2020’de iki önemli ödülün sahibi oldu. Memorial, bu yıl pandemi dönemine özel olarak açılan “Krizde Müşteri Deneyimi Yönetimi” kategorisinde “Memorial e-Doktor/e-Hemşire ve Evde Sağlık Hizmetleri Sunumu” hizmetleri ile “Büyük Düşünce” ödülünü alırken, “Memorial e-Doktor” uygulaması ile de “Dijital Müşteri Deneyimi” kategorisinde “Övgüye Değer” proje ödülüne layık görüldü.

Genel 01.12.2020, 10:49 01.12.2020, 10:49
MEMORIAL'A MÜŞTERİ DENEYİMİ ALANINDA 2 BÜYÜK ÖDÜL
Memorial Sağlık Grubu, Türkiye’nin en başarılı markalarının yarıştığı ilk ve tek “Müşteri Deneyimi” ödülü olan CX AWARDS Turkey 2020’de iki önemli ödülün sahibi oldu.

Memorial, bu yıl pandemi dönemine özel olarak açılan “Krizde Müşteri Deneyimi Yönetimi” kategorisinde “Memorial e-Doktor/e-Hemşire ve Evde Sağlık Hizmetleri Sunumu” hizmetleri ile “Büyük Düşünce” ödülünü alırken, “Memorial e-Doktor” uygulaması ile de “Dijital Müşteri Deneyimi” kategorisinde “Övgüye Değer” proje ödülüne layık görüldü.

Nice Medya tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen yarışmada; sağlıktan bankacılığa, teknolojiden sigorta sektörüne pek çok dalda önemli markaların müşteri deneyimi projeleri mercek altına alındı. Alanlarında uzman ve seçkin isimlerden oluşan akademik jüri, müşteri hizmetleri ve deneyimi konusundaki parlak fikirleri titizlikle değerlendirdi. Bunun sonucunda Memorial Sağlık Grubu hasta deneyimi alanındaki uygulamaları ile yarışmanın 3’üncü yılında 2 ayrı ödüle layık görüldü.

Bu yıl pandemi nedeniyle dijital ortamda gerçekleştirilen törende ödül sahibi olan markalar, başarı hikayelerini fikir aşamasından uygulamaya, daha iyi bir müşteri deneyimi üretmenin sırlarını katılımcılarla paylaştı.

“Hasta Deneyimi Programı” kapsamında her yıl ödül almak bizim için büyük bir gurur

Memorial Sağlık Grubu Hasta Deneyimi ve Dijital Sağlık Direktörü İbrahim Kürkçü, bu iki önemli ödülle ilgili görüşlerini şöyle aktardı:

“Hasta ve yakınlarının memnuniyeti ile konforlarını artırarak onlara daima en kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak için Türkiye’de ilk kez Memorial Sağlık Grubu’nun hayata geçirdiği “Hasta Deneyimi Programı” kapsamında her yıl ödül almak bizim için büyük bir gurur. 2018 yılında Bahçelievler Hastanesi yatan hasta odalarında kullanılan “IPTV - Dijital Hasta Odası Bilgilendirme” projesi, geçtiğimiz sene de Kayseri Hastanesi’nde pilot olarak uygulanan “Dijital Taburculuk” projesi ile ödül almıştık. Bu yıl iki ödüle birden layık görüldük. Özellikle tüm dünya ve ülke olarak içinden geçtiğimiz bu zor süreçte, pandemi dönemine özel projeler arasında açılan ve “Krizde Müşteri Deneyimi Yönetimi” kategorisinde “Büyük Düşünce” ödülü almış olmamız, hastalarımız için her koşulda daima en iyiyi sunmaya çalıştığımızı ve sağlanan yüksek hasta memnuniyeti ile aslında ne kadar doğru bir rota çizmiş olduğumuzu gözler önüne seriyor.

Kürkçü, sözlerini şöyle sürdürdü: “Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinde en önemli önceliğimiz, hastalarımızın sağlığı ve güvenliği oldu. Bu kapsamda hizmet sunma şeklimizi ve süreçlerimizi yeniden tasarladık, ayrıca yeni dijital servisler hayata geçirdik. Memorial e- Doktor ve e-Hemşire uygulamaları, hastalarımızın sağlık problemleri ile ilgili desteğe ihtiyaç duydukları anda hastaneye gitmeye gerek kalmadan online görüntülü görüşme ile uzman doktor, diyetisyen ve psikologlarımızdan profesyonel yardım alabilmelerini sağlıyor. Ayrıca, Memorial Evde Bakım hizmetleri ile hastalarımız evlerinden veya iş yerlerinden deneyimli sağlık ekiplerimiz tarafından sunulan sağlık hizmetlerine güvenle ulaşabiliyor. Bizler hayata hastalarımızın gözünden bakarak süreçlerimizi ve servislerimizi yeniliyoruz. Yenilikçi projeler ile hastalarımıza fark yaratan deneyimler sunarak sektöre yön vermeye devam edeceğiz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@