ABank Web Sitesi Kullanıcı Dostu Olarak Yenilendi

ABank’ın yeni kurumsal web sitesi, kullanıcı dostu yapısı ve mobil uyumluluk özelliği ile dikkat çekiyor. "Odaklı bankacılık” vizyonu çerçevesinde, müşterileri tarafından ilk tercih edilen banka olmayı hedefleyen ABank, kurumsal web sitesini, gelişen teknolojik dinamiklere ve trendlere uygun olarak yeniledi.

Müşteri Deneyimi 25.11.2016, 13:55 25.11.2016, 13:55
ABank Web Sitesi Kullanıcı Dostu Olarak Yenilendi
ABank’ın yeni kurumsal web sitesi, kullanıcı dostu yapısı ve mobil uyumluluk özelliği ile dikkat çekiyor.

"Odaklı bankacılık” vizyonu çerçevesinde, müşterileri tarafından ilk tercih edilen banka olmayı hedefleyen ABank, kurumsal web sitesini, gelişen teknolojik dinamiklere ve trendlere uygun olarak yeniledi.

 

ABank’ın yeni web sitesi, farklı cihaz tiplerine tam uyumlu ara yüzüyle, cep telefonundan, tablet ve bilgisayara kadar, tüm iletişim araçlarında ziyaretçilerine kaliteli bir deneyim yaşatıyor. Kullanıcı deneyimini ön plana taşıyan tasarımla ziyaretçiler, menüler arasında kaybolmadan, aradıklarını kolayca bulabiliyorlar. İşlevsel arama altyapısı ve sayfa sonlarındaki “Size nasıl yardımcı olabiliriz?” yardım modülü ile ziyaretçilerine aradıkları bilgiye zahmetsizce ulaşma imkanı sunuyor.

 

Bankanın yeni web sitesinde, tüm ürün ve hizmet sayfalarında bulunan “Bizimle İletişime Geçin” butonu sayesinde gerektiğinde ziyaretçilerin ihtiyaç duyduğu bilgiler bankanın ilgili şube veya bölümleri tarafından ziyaretçi ile bire bir iletişime geçilerek detaylı şekilde aktarılıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@