CBOT ve Next4biz, müşteri hizmetleri için güçlerini birleştirdi

Türkiye’nin diyalog bazlı yapay zekada lider şirketi CBOT ile CRM ve BPM çözümleri geliştiren teknoloji şirketlerinden Next4biz, stratejik bir iş ortaklığına imza atıyor. Anlaşma kapsamında müşteri hizmetleri alanında dönüşüme liderlik eden CBOT’un yapay zeka tabanlı sanal asistanları; Next4biz’in iş süreçleri yönetimi (BPM), müşteri hizmetleri yönetimi (CSM) ve pazarlama ve satış yönetimi (CRM) çözümlerine entegre ediliyor.

Perakende 15.06.2021, 15:55 15.06.2021, 15:55
CBOT ve Next4biz, müşteri hizmetleri için güçlerini birleştirdi
Türkiye’nin diyalog bazlı yapay zekada lider şirketi CBOT ile CRM ve BPM çözümleri geliştiren teknoloji şirketlerinden Next4biz, stratejik bir iş ortaklığına imza atıyor. Anlaşma kapsamında müşteri hizmetleri alanında dönüşüme liderlik eden CBOT’un yapay zeka tabanlı sanal asistanları; Next4biz’in iş süreçleri yönetimi (BPM), müşteri hizmetleri yönetimi (CSM) ve pazarlama ve satış yönetimi (CRM) çözümlerine entegre ediliyor. Gerçekleştirilen iş ortaklığı sayesinde CBOT sanal asistanları; dünyada ve Türkiye’de yüzlerce kuruma ve yüzbinlerce kullanıcıya çözüm sağlayan Next4biz müşterilerinin kullanımına sunulabilecek. Alanında lider iki yerli teknoloji şirketinin gerçekleştirdiği stratejik güç birliği, kurumların müşteri odaklı dijital dönüşüm ihtiyaçlarını tamamlıyor.

“CBOT ve Next4biz hizmetlerini gerek dünya gerekse Türkiye genelinde daha fazla şirkete ulaştıracağız”

“Müşteri hizmetleri alanında yaşanan paradigma değişimini yakından gözlemleyen ve bu dönüşümü yönetmek isteyenlere yapay zeka destekli ve inovatif çözümler sunan iki başarılı şirket olarak daha fazla şirkete hizmet sunabilmek için güç birliğine gitmeye karar verdik.” diyen CBOT Kurucusu ve CEO’su Mete Aktaş sözlerini şöyle sürdürüyor: “CBOT olarak müşteri hizmetleri alanındaki dijital dönüşüme liderlik eden bir konumdayız. Gerek sanal asistanlarımız ve IVR üzerinde yer alan sesli asistanlarımız gerekse kullanıcılardan gelen mesajların yönetimini kolaylaştıran canlı destek çözümlerimizle müşteri hizmetleri alanında fark yaratmak isteyen şirketlere bütünsel bir yapay zeka platformu sunuyoruz. Şirketler, CBOT çözümleriyle müşterilerinin farklı iletişim kanallarında sanal asistanlarla karşılayarak sorunlarını çözebiliyorlar. Ülkemizde müşteri hizmetleri alanında yapay zeka tabanlı yönetim platformları sunan değerli iş ortağımız Next4Biz ise şirketlerin, müşterilerine tüm iletişim kanallarından eş zamanlı hizmet sunmasını sağlıyor. Ve onların müşteri hizmetlerini yapay zeka ile güçlendirmelerine destek oluyor. Bu iş birliği ile birlikte CBOT ve Next4biz olarak, hizmetlerimizi gerek dünya gerekse Türkiye genelinde daha fazla şirkete ulaştıracağız.”

“Müşteri hizmetlerindeki paradigma değişimini CBOT’la yöneteceğiz”

“Sizinle sanki tüm kanallardan hizmet veren tek bir kişiymişsiniz gibi iletişim kurmak isteyen müşterileriniz kadar “omnichannel” olmak istiyorsanız onlarla her an yüzyüzeymiş gibi iletişim kurabilmeniz gerekir. Omnichannel iletişimin Nirvana’sına müşterilerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz. Dijital dönüşümün en çok hissedildiği noktaların başında gelen müşteri hizmetleri alanında yeni nesil çözüm ve entegrasyonların önemi her geçen gün artıyor.” diyen Next4biz Kurucusu ve CEO’su Tamer Gülce: “Özellikle pandemi döneminde müşterilerin değişen talepleri ve şirketlerle iletişime geçme alışkanlıkları müşteri hizmetleri alanında omnichannel yaklaşımları, hiper otomasyon çözümlerini ve sanal asistan kullanımlarını zorunlu kılıyor. Next4biz olarak müşteri hizmetleri alanında uçtan uca dijital dönüşümü sağlayan, alanında lider çözümler geliştiriyoruz ve şirketlere müşteri deneyimlerini iyileştirmeleri için bütünsel ve eşzamanlı iletişim çözümleri sunuyoruz. Şirketler müşteri hizmetleri yönetimi platformumuzda çağrı merkezi, self servis, e-posta, sosyal medya, şikayet siteleri ve chatbot gibi farklı iletişim kanallarına gelen mesajları tek bir platformdan verimli bir şekilde yönetebiliyorlar. CBOT ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığı kapsamında ise artık müşterilerimize CBOT sanal asistanlarını da sunabileceğiz. Bu sayede müşterilerimiz Türk mühendislik ve yapay zeka şirketi CBOT’un alanında lider sanal asistanları ile müşterilerine talep ettikleri hizmeti kaliteli ve özelleştirilmiş şekilde sunabilecekler. İş ortaklığımızın son iki yıldır ciddi bir dönüşümün yaşandığı müşteri hizmetleri alanının gerek Türkiye’de gerekse dünyada başarılı şekilde yöneltilmesinde kritik bir rol oynayacağına inanıyoruz" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@