Cigna'dan Ebeveynlere 'Mükemmel Veli Başarı Belgesi'

Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, “Mükemmel Veli Başarı Belgesi” adıyla hayata geçirilen proje kapsamında , yıl boyunca online eğitim alan çocuklarına destek veren tüm müşterilerine teşekkür ediyor.   Pandeminin, çalışan, ebeveyn, bakıcı ve eğitimci rollerinin yeniden tanımlanmasına neden olduğunu ve bu süreçte herkesin hayatında çok büyük değişikliklerin yaşandığını belirten Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.

Perakende 30.06.2021, 18:22 30.06.2021, 18:22
Cigna'dan Ebeveynlere   'Mükemmel Veli Başarı Belgesi'
Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, “Mükemmel Veli Başarı Belgesi” adıyla hayata geçirilen proje kapsamında , yıl boyunca online eğitim alan çocuklarına destek veren tüm müşterilerine teşekkür ediyor.

 

Pandeminin, çalışan, ebeveyn, bakıcı ve eğitimci rollerinin yeniden tanımlanmasına neden olduğunu ve bu süreçte herkesin hayatında çok büyük değişikliklerin yaşandığını belirten Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş. Genel Müdürü Pınar Kuriş, “Global olarak gerçekleştirdiğimiz araştırmaların sonuçları, çocukları evden eğitim gören ebeveynlerin yaşadıkları güzel anlar kadar zorlukları da ortaya çıkarırken biz de eğitim ve öğretim döneminin sonuna geldiğimiz bu günlerde müşterilerimizin yanında olduğumuzu onlara hissettirmek istedik. Oturma odalarının sınıf, mutfakların kantin olduğu 2020-2021 eğitim döneminde, ebeveynlere çocuklarının eğitim süreçlerine olan sonsuz katkıları, emekleri ve özverileri için “Mükemmel Veli Başarı Belgesi” ile teşekkür etmek istedik.” açıklamasında bulundu.

“Mükemmel Veli Başarı Belgesi” kapsamında Cigna, yıl boyunca online eğitim alan çocuklarına destek veren tüm müşterilerine gönderdiği e-posta aracılığıyla web sitesi üzerinden oluşturabilecekleri veli karnesi ile teşekkür ediyor.

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@