Olimpik Sporcular ile evde spor yap Türkiye

Koronavirüs salgını nedeniyle evde kalın çağrısı yapılan vatandaşlara, P&G Türkiye, Türkiye’nin Olimpik sporcuları ile “Evde Spor Yap” diyor.   Evde Olimpik antrenman Her biri kendi branşında oldukça başarılı olan ve ülkemizi uluslararası arenalarda temsil eden sporculardan İbrahim Çolak (Cimnastik), Aliye Demirbağ (Badminton), Yasemin Anagöz (Okçuluk), Nida Elizüstündağ (Yüzme) ve Enver Yıldırım (Eskrim) ve anneleri ile beraber hazırlanan videolarda sporcular, “Olimpik sporcular gibi” antrenman yapma tekniklerini anlatıyor.

Perakende 23.03.2020, 13:54 23.03.2020, 13:54
Olimpik Sporcular ile evde spor yap Türkiye


 

Evde Olimpik antrenman

Her biri kendi branşında oldukça başarılı olan ve ülkemizi uluslararası arenalarda temsil eden sporculardan İbrahim Çolak (Cimnastik), Aliye Demirbağ (Badminton), Yasemin Anagöz (Okçuluk), Nida Elizüstündağ (Yüzme) ve Enver Yıldırım (Eskrim) ve anneleri ile beraber hazırlanan videolarda sporcular, “Olimpik sporcular gibi” antrenman yapma tekniklerini anlatıyor. “Sağlıklı kalmak için” evde kaldığımız bugünlerde sporun da sağlık için ne kadar önemli olduğunu vurgulayan sporcuların videoları ile tüm vatandaşlar, evlerinde Olimpik sporcular gibi antrenman yapabilecek.

Antrenman videoları sosyal medya hesaplarında yayınlanıyorİbrahim Çolak: https://www.instagram.com/p/B-AJkviBQYB/?igshid=wy81djo0cnb9

Aliye Demirbağ: https://www.instagram.com/p/B99xTyXjZ8r/

Enver Yıldırım: https://www.instagram.com/p/B9_vTufp4Zx/?igshid=h2wjcwxv5isd

Yasemin Anagöz: https://www.instagram.com/tv/B-CSkgHgWwr/?hl=tr

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@