Comdata, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tarafından Ar-Ge Merkezi Olarak Onaylandı

İş süreçleri dışkaynak alanında, kendi sektöründe lider 80’in üzerinde markaya müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan Comdata, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge merkezi olarak onaylandı. Comdata IT Direktörü Ragıp Atik, Ar-Ge merkezi olarak onaylanmış olmanın hem Comdata’nın dijitalleşme adımları için hem de pazar büyüklüğü 6,2 Milyar TL’ye ulaşan Çağrı Merkezi Sektörü için önemli bir gelişme olduğunu belirtti.

Teknoloji 12.02.2020, 15:29 12.02.2020, 15:29
Comdata,  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tarafından Ar-Ge Merkezi Olarak Onaylandı
İş süreçleri dışkaynak alanında, kendi sektöründe lider 80’in üzerinde markaya müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan Comdata, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge merkezi olarak onaylandı.

Comdata IT Direktörü Ragıp Atik, Ar-Ge merkezi olarak onaylanmış olmanın hem Comdata’nın dijitalleşme adımları için hem de pazar büyüklüğü 6,2 Milyar TL’ye ulaşan Çağrı Merkezi Sektörü için önemli bir gelişme olduğunu belirtti. Atik, “Markaların müşterilerine tüm kanallardan entegre olarak iletişim kurmasını sağlayan ve bu alanda öncü teknolojiler kullanan Çağrı Merkezlerinin gün geçtikçe değeri artıyor. Çağrı Merkezi Sektöründe müşteri memnuniyeti alanında dünya standartlarında çalışmalar yapılıyor. Bu sebeple biz de Comdata Group’un global vizyonu, 23 ülkede hizmet deneyimi ve teknoloji gücü ile daha da kapsamlı çalışmalar yapmak üzere Ar-Ge merkezi projemizi hayata geçirdik. “ dedi. 

 

Atik, “Ar-Ge merkezimizle; RPA, Big Data, yapay zeka alanlarında yazılımlar üzerinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.  BPO hizmetleri kapsamında, Yapay Zeka’yı çok daha ön plana çıkaran ürün ve çözümler geliştirmeye devam edeceğiz. Ar-Ge merkezi olarak tescil edilmemizle birlikte, 23 ülkede faaliyet gösteren Grup Şirketlerimiz için geliştirdiğimiz inovatif ürünler üzerinde derinleşeceğiz. Gelişimin hiç bitmeyen bir yolculuk olduğuna olan inancımızla, hem iç hem de dış pazarlarda kullanılacak teknolojiye dayalı yeni ürün ve hizmetleri tasarlamak ana odağımız olacak.” değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@