Mağazalarda Dijital Değişim Devri

Tepe Home bu kez online alışveriş deneyimini farklılaştırmak ve kolaylaştırmak için dijital dönüşümü hızlandırıyor. Pandemi süreciyle beraber tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarında da büyük değişimler yaşandı ve online alışveriş daha çok tercih edilmeye başladı.

Teknoloji 22.08.2020, 13:13 22.08.2020, 13:13
Mağazalarda Dijital Değişim Devri
Tepe Home bu kez online alışveriş deneyimini farklılaştırmak ve kolaylaştırmak için dijital dönüşümü hızlandırıyor.

Pandemi süreciyle beraber tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarında da büyük değişimler yaşandı ve online alışveriş daha çok tercih edilmeye başladı. Müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısıyla hareket eden Tepe Home, bu süreçte müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla dijital dönüşüm sürecini hızlandırdı.

Mağazada fazla vakit geçirmek istemeyen müşterilerin ürünleri her açıdan rahat bir şekilde görebilmelerini sağlamak için internet sitelerinde yüksek çözünürlüklü ve üç boyutlu görsellere yer veriliyor. Ayrıca müşterilerin soru ve isteklerine anlık çözüm sunabilmek adına ‘ Canlı Çevrimiçi Destek’ özelliği de Tepe Home’un online sitesine eklendi. Sosyal medya platformlarında da interaktif etkileşimi arttırarak müşterilere ulaşılabilir iletişim platformu sunuluyor.

Müşterilerinin sağlıklarını her şeyden önce tutarak mağazalarda her türlü önlemin alındığının altını çizen Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan dijital süreç ile ilgili şunları söyledi: “ Satış danışmanlarımız ile müşterilerimize özel randevu ile görüntülü mağaza gezme olanağı sunuyoruz. Aynı zamanda web sitemizde yer alan ürün fotoğraflarına eklenen 3D ürün görselleri ile de kullanıcılarımız ürünlerimizi daha ayrıntılı inceleyebilme imkanına sahipler. Çağın tüm ihtiyaçlarını takip eden yapımız ile alışveriş deneyimini kolaylaştırmaya yönelik tüm teknolojik gelişmeleri Tepe Home çalışmalarına entegre ederek daha iyi ve nitelikli hizmet sunmaya devam edeceğiz. Lojistik süreçlerimizde de dijital dönüşüm projelerimizi hızlı bir şekilde başlatıyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilme odaklı zaman ve iş gücü optimizasyonunu gözettiğimiz bu çalışmalar ile lojistik süreçlerinin daha verimli ve etkin sürdürülmesini hedefliyoruz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@