MÜŞTERİ DENEYİMİ ÖDÜLLERİ 3. KEZ SAHİPLERİNİ BULDU

Türkiye’nin en önemli markalarının yarıştığı CX Awards Turkey - Müşteri Deneyimi Ödülleri’nin 3. yılında da pek çok sektörden önemli marka ödül alarak döndü.

CX Awards Turkey 26.10.2021, 23:14 14.02.2022, 14:49 Eylem gün
MÜŞTERİ DENEYİMİ ÖDÜLLERİ 3. KEZ SAHİPLERİNİ BULDU

CX TV'den izlemek için tıklayın

Türkiye’nin en önemli markalarının yarıştığı CX Awards Turkey - Müşteri Deneyimi Ödülleri’nin  3. yılında da sağlıktan bankalara, teknolojiden  sigortaya kadar pek çok sektörden önemli marka, projeleri ile ödül almaya hak kazandı. Bu yıla özel olarak “Kriz Yönetiminde Müşteri Deneyimi” ayrı bir kategoride ele alındı.

Nice Medya tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin ilk ve tek müşteri deneyimi ödülü olan CX Awards Turkey'de bu yıl 3. Kez Türkiye’nin önemli markalarının müşteri deneyimi projeleri ödüllendirildi. 

Bu yıla özel olarak, ödül kategorilerinde bir farklılığa gidildi ve “Kriz Yönetiminde Müşteri Deneyimi” kategorisinde pandemi dönemine özel projeler ayrıca incelendi. 

3.CX Awards Turkey - Müşteri Deneyimi Ödülleri her yıl olduğu gibi bu yıl da seçkin bir jüri ile değerlendirmelerde bulundu. Alanında yalnızca Türkiye değil, yurtdışında da kabul gören kitap ve  makalelere imza atmış, aynı zamanda sektörle ortak çalışmalar yürüten akademisyen isimlerden oluşan jüri, bu özellikleriyle kategoriler dışında da bazı değerlendirmelerde bulunarak 2 markayı “Jüri Özel Ödülü”  ile takdir etti. 

3. CX Awards kapsamında titiz ve gayretli çalışmaları ile Jüri Özel Ödülü almaya hak kazanan markalar Multinet Up ve Yapı Kredi oldular. 

3 Kategoride 9 Ödül 

“Dijital Müşteri Deneyimi”, “Krizde Müşteri Deneyimi Yönetimi” ve “Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı” olarak 3 kategoride verilen ödüller her bir kategoride; Büyük Düşünce Ödülü, Üretken Proje Ödülü ve İyi Fikir Ödülü olarak 3 başlıkta dağıtıldı.

Dijital Müşteri Deneyimi kategorisinde projeleri ile ödül almaya hak kazanan kurumlar; Samsung, Aksigorta, Fiba Emeklilik olurken bu kategorinin Övgüye Değer görülen projesi Memorial’dan geldi. 

Krizde Müşteri Deneyimi Yönetimi kategorisinde; Memorial, Migros ve Akbank ödül alırken, ISG (Sabiha Gökçen) çalışmaları ile “Övgüye Değer” görüldü

Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde; Multinet Up, Yapı Kredi ve  Avivasa kategori ödüllerini aldı, Vestel ise projesi ile “Övgüye Değer” bulundu. 

Ödül hakkında detaylı bilgi için  www.cxawardsturkey.com


 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Multinet Up

Yapı Kredi

Dijital Müşteri Deneyimi Kategorisi Ödülleri

Samsung - E-Promotor Projesi

Aksigorta - Online Ekspertiz

Fiba Emeklilik - Sanal Asistan Figuru

Övgüye Değer;   Memorial -  E-Doktor 

Krizde Müşteri Deneyimi Yönetimi Kategorisi Ödülleri 

Memorial - Pandemide Sağlığınız İçin Yanınızdayız 

Migros  - Covid – 19 Pandemi Süreci Uygulamaları

Akbank - Her koşulda Akbank yanında

Övgüye Değer;  ISG (Sabiha Gökçen) -Sizi Önemsiyoruz

Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı Kategorisi Ödülleri 

Multinet Up - Pulse Projesi

Yapı Kredi - Yapay Zeka ile Otomatik Şikayet Yönetimi

Avivasa - Sales Mobility, Biometrik İmzalı Kağıtsız Satış Platformu Projesi

Övgüye Değer; Vestel  - Her Şeyin Bi’ Çözümü Var

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@